top of page

HİZMETLERİMİZ

PR Danışmanlığı

PR Danışmanlığı

Luna Medya, reklam ve prodüksyion hizmeti veren bir tanıtım ajansıdır. Kurumsal hizmet kapasitesini arttıran Luna Medya, bugüne dek Türkiye’de birçok firmaya etkili ve özel işler yapmıştır.

Biz düşünmeyi çok seven, gezmeyi, okumayı, araştırmayı, merak etmeyi, sormayı, çözmeyi, tasarlamayı, yazmayı, çizmeyi çok seven insanlarız… Yeri geldi sabahlara kadar dirsek çürüttük kurguda. Işık da tuttuk, kamera da aldık elimize.

Pek tabi, işin her aşamasındaki dinamikleri iyi tecrübe edince, işi yönetmekte çok daha realistik ve sonuca yönelik oldu… Hep kendimizden bir şeyler kattık işlerimize… Çünkü hep farklı, hep alışılmışın dışında, hep daha iyi olmalıydı yaptıklarımız.

Gün geldi adımız da, müşterilerimizin bizlere bu ismi yakıştırmasıyla ortaya çıktı. Asla “önümüze koyulanı yapalım, işimize bakalım” mantığıyla hareket etmedik. Her zaman “daha iyisi için ne yapabiliriz?” veya “aslında şöyle bir fikrimiz de var…” diyerek yaklaştık projelere… Onca yılın tecrübesiyle oluşan profesyonel yapımız bünyesinde tek beceremediğimiz şey amatör ruhumuzu kaybetmemek oldu…

bottom of page