top of page

BASIN&MAKALELER

Ratel Medya ve Luna Medya kurucuları Hakan Başak, Soner Zorluoğlu, Veysel Uluyer ortak organizatörlüğünde düzenlenen Türkiye Kristal Şehir ve Başarı Ödül Töreni iş, sanat, siyaset, cemiyet ve medya dünyasını bir araya getirdi


Black Bruin enerji içeceğinin sponsorluğuyla Ratel Medya ve Luna Medya ortak organizatörlüğünde düzenlenen Türkiye Kristal Şehir ve Başarı Ödül Töreni iş, sanat, siyaset, cemiyet ve medya dünyasını bir araya getirerek ödül törenlerine yine farklı bir heyecan katmayı sürdürdü. 24 Şubat Perşembe günü Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleştirilen muhteşem gala gecesinin sunuculuğunu Ece Üner ve Ceyhun Yılmaz üstlendi. Ece Üner ve Ceyhun Yılmaz’ın eğlenceli sunumlarıyla Arka Sokaklar, Destan dizileri, Ceren Benderlioğlu, Ertem Şener, Aslı Şafak, Cansu Canan Özgen, Deniz Bayramoğlu gibi sanat ve medya dünyasının önemli isimleri de ödüllerine kavuştu. Türkiye’deki yerel yönetimlerin, başarılı markaların ve isimlerin ödül aldığı gecede Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Yaşar en güzel şarkılarıyla davetlilere eğlenceli dakikalar yaşattı. Aynı zamanda Loca Orkestrası da muhteşem sahne şovlarıyla geceye renk kattı. Yılın başarılı isimlerinin ödül aldığı Türkiye Kristal Şehir ve Başarı Ödül Töreni’nde ödüllerini alan başarılı isimler Ezgi Aşık ile kırmızı halıda yaptıkları röportajda hizmetleri, bölgelerine ve alanlarına katkılarını ve gelecek projelerini anlattı.


BURCU ESMERSOY – Yılın Reklam Yüzü, MURAT YILDIRIM – Yılın Erkek Oyuncusu, DESTAN – Yılın Dizisi, ARKA SOKAKLAR – Yılın Polisiye Dizisi, ZAFER ERGİN – Meslek Onur Ödülü, VAR ODASI – Yılın Spor Programı, PELİN ÇİFT İLE GÜNDEM ÖTESİ – Yılın Tarih ve Sohbet Programı, OYLUM TALU İLE BURASI HAFTASONU – Yılın Hafta Sonu Programı, 40 – En İyi Hard Talk Programı, ASLI ŞAFAK’LA İŞİN ASLI – Yılın Sohbet Programı, CEREN BENDERLİOĞLU – Yılın Kadın Oyuncusu, İSTANBUL HESABI – Yılın Kültür Sanat Programı, BLOOMBERG HT – Yılın Ekonomi Kanalı, PAZAR SÜRPRİZİ – Yılın Magazin Programı, DENİZ BAYRAMOĞLU – Yılın Anchormani, BERK ALİ ÇATAL – Genç Yetenek Ödülü, HABERLER.COM – Yılın Haber Sitesi, DÜNYA GAZETESİ – Yılın Ekonomi Gazetesi, FANATİK GAZETESİ – Yılın Spor Gazetesi, İSF STUDIOS – Yılın En Prestijli Animasyon Stüdyosu, CNN TÜRK – Yılın Haber Kanalı, BİR ŞANSIM OLSA – Toplumsal Duyarlılık Programı, KERİM ULAK – Yılın Savaş Haberciliği Ödülü.

Ege Panel Endüstri A.Ş. Yılın Panel Üretim Markası Her zaman istihdam sağlamak amacıyla ekonomiye değer katmayı vizyon edinen, AR-Ge çalışmalarıyla sektöre yön veren ve ülke ekonomisine katkıda bulunan Ege Panel Endüstri A.Ş. adına Yılın Panel Üretim Markası ödülünü Yönetim Kurulu Başkanı Suphi Toros aldı.


Artıbel Belgelendirme Yılın Lider Belgelendirme Markası Tamamen yerli sermaye ile kurulan, sunduğu belgelendirme, muayene ve eğitim hizmetleriyle ülkemize katma değer sağlayan, uluslararası alanlarda ülkemizi temsil eden Artıbel Belgelendirme adına Yılın Lider Belgelendirme Markası ödülünü Genel Müdür Necla Temeltaş aldı.


İşbir Yatak Yılın Yatak Markası Teknolojinin sağlık ve uyku konforu için kullanımı felsefesi ile yatak sektörünün öncü marklarından olan İşbir Yatak adına Yılın Yatak Markası ödülünü Türkiye Satış Müdürü Halil Özkan aldı.


Kentkon İnşaat/ Tac-ı Meram Projesi Yılın Lüks Konut Projesi Kalabalık şehir yaşamından uzak özel bir yaşam alanı sunan, yeşili, sakinliği, huzuru bulabileceğiniz Meram’ın en seçkin noktasında yükselen Tac-ı Meram Villaları projesiyle Kentkon İnşaat adına Yılın Lüks Konut Projesi ödülünü Şirket Müdürü Halil Demir aldı.


Amasya Belediyesi Yaşanabilir Kent Ödülü Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan Amasya’ya “belediyecilik dokunmaktır, düşünmektir, hissetmektir ve aşkla sorunlara odaklanmaktır!” sloganıyla hizmet eden Amasya Belediyesi Belediye Başkanı Mehmet Sarı Yaşanabilir Kent Ödülü’nü aldı.


San Teknoloji Muayene Kalibrasyon Metroloji-Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi Kurulduğu günden bu yana ülkemize ekonomik katkı yapmasıyla birlikte topluma katkı sağlamak amacıyla 2022 yılındaki gelirinin %22’sini terörle mücadeleye destek olmak için bağışlayacak olan San Teknoloji Muayene Kalibrasyon Metroloji adına Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi ödülünü Firma Sahibi İlhan Kaynar aldı.


Juss Meyve Suyu Reklamı Yılın Reklam Filmi %100 yerli meyve suyu olan Juss Meyve Suyu’nun başarılı bir şekilde tanıtıldığı, reklam yüzü olan Öykü Gürman’ın da başarılı performansıyla yer aldığı Juss Meyve Suyu reklam filmi adına Yılın Reklam Filmi ödülünü Oğuz Holding CEO’su Enes Örer ve reklam filminin oyuncusu Öykü Gürman aldı.


Seydişehir Belediyesi Yılın Termal Turizm Yatırım Ödülü 2 bin yıllık termal kültürünün gün yüzüne çıkarıldığı, 13 bin m² açık, 5 bin m² kapalı alanı ile Seydişehir’in ve bölgenin ilk termal özelliğini taşıyan, açık ve kapalı havuzları, buhar odası, tuz odası, Türk hamamı, Fitness bölümü, revir sağlık hizmetleri, vitamin kafe gibi çok amaçlı sosyal hizmetlerin yer aldığı Seydi Şifa Termal Tesislerini hayata geçiren Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal Yılın Termal Turizm Yatırım ödülünü aldı.


Internatıonal Lojistik Gümrükleme Yılın Uluslararası Gümrükleme Lojistik Markası Uzman ekip kadrosuyla yurt içi ve yurt dışında nakliye faaliyetlerinde kaliteli hizmet veren International Lojistik Gümrükleme İthalat İhracat adına Yılın Uluslararası Gümrükleme Lojistik Markası ödülünü Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sinan aldı.


Enover Enerji ve Isı Sistemleri-Uluslararası Enerji Markası Enerji, ısı transferi, ısı geri kazanımı, dekarbonizasyon, ısıtma ve soğutma sistemleri alanında çalışan ileri mühendislik araçlarını kullanarak tasarlayan ve analiz eden Enover Enerji ve Isı Sistemleri adına Uluslararası Enerji Markası ödülünü Yönetim Kurulu Başkanı Malik Çağlar aldı.


Sivrihisar Belediyesi Kamusal Alan Tasarım Ödülü Nasreddin Hoca’nın memleketi Sivrihisar’ın en önemli simgelerinden olan, tüm ihtişamıyla misafirlerini selamlayan Saat Kulesi ve Seyir Terası çalışmalarıyla Sivrihisar Belediyesi Başkanı Hamid Yüzügüllü Kamusal Alan Tasarım Ödülü’nü aldı.


Şarlak Yapı-Yılın Yatırım Ortaklığı Bungalow Yapı Tasarım Ödülü 10 yılı aşkın tecrübesi, alanında uzman proje ekibiyle üretmekte olduğu bungalow ve villa yapılarla hayallerinizi gerçeğe dönüştüren Şarlak Yapı ve Mers Grup Yatırım Şirketi adına Yılın Yatırım Ortaklığı Bungalow Yapı ve Villa Yapılarda Tasarım Ödülü’nü Yönetim Kurulu Başkanı Recep Şarlak aldı.


Creativity Ambalaj Yılın Uluslararası Karton Bardak Üretim Markası Kısa sürede Türkiye ve uluslararası düzeyde karton bardak üretim sektörünün öncü markalarından biri olan Creativity Ambalaj adına Yılın Uluslararası Karton Bardak Üretim Markası ödülünü Firma Sahibi Makine Mühendisi Sabri Tezniti aldı.


Bitlis Belediyesi- Yılın Altyapı ve Çevre Düzenleme Ödülü Yaptığı çalışmalarla Bitlis’in çehresini değiştiren, önemli katkılar sağlayan, altyapı ve çevre düzenlemede başarılı çalışmalar yapan Bitlis Belediye Başkanı Nesrullah Tanğlay Yılın Altyapı ve Çevre Düzenleme ödülünü aldı.


Elzem Otomotiv Wax Motor-Yılın Sanayi Yatırım ve Üstün Tasarım Ödülü 1993 yılında atölye seviyesinde başlayan, şu an Konya 5. Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.000 m² alan üzerinde yıllık yaklaşık 2,5 milyon üretim kapasitesi ile %25 yurt içi, %75 ise tüm dünyaya ihracat gerçekleştiren Elzem Otomotiv Wax Motor adına Yılın Sanayi Yatırım ve Üstün Tasarım Ödülü’nü Operasyon Müdürü Arif Yıldız ve Pazarlama Müdürü Mehmet Emin Özgüven aldı.


Otorite Mali Müşavirlik ve Danışmanlık Yılın Danışmanlık Markası 15 yıllık aktif mali müşavirlik mesleğinin yanında mali danışmanlık, vergi danışmanlığı, sgk danışmanlığı, hukuki çözüm yolları, emeklilik, hibe, teşvik ve destekler gibi konular başta olmak üzere birçok alanda danışmanlık veren ve bu hizmetini ulusal ve uluslararası alana taşıyan, yurt dışı borçlanma ve emeklilik konularında da başarılı çalışmalar yapan Mali Mülşavir Nihat Arpacı Otorite Mali Müşavirlik ve Danışmanlık adına Yılın Danışmanlık Markası ödülünü aldı.


AB Kangal Çiftliği Yılın Kangal Üretici Ödülü Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden kangal severler tarafından büyük talep gören yavru kangalların başarılı yetiştiricisi AB Kangal Çiftliği adına Yılın Kangal Üretici Ödülü’nü Firma Sahibi İsmail Özbek aldı.


Serkan Şahin Avrupa Yatırım Danışmanı Ödülü Avrupa’nın birçok şehrinde yatırım danışmanlığı hizmeti veren, başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdüren Yatırım Danışmanı Serkan Şahin’i Yılın Avrupa Yatırım Danışmanı Ödülü’nü aldı.

91 görüntüleme0 yorum

Luna Medya ortak organizatörlüğünde gerçekleştirilecek olan Türkiye Kristal Şehir ve Başarı Ödül Töreni iş, sanat, siyaset, cemiyet ve medya dünyasını bir araya getiriyor.


Black Bruin enerji içeceğinin sponsorluğuyla Ratel Medya ve Luna Medya ortak organizatörlüğünde gerçekleştirilen Türkiye Kristal Şehir ve Başarı Ödül Töreni iş, sanat, siyaset, cemiyet ve medya dünyasını bir araya getirerek ödül törenlerine yine farklı bir heyecan katmaya hazırlanıyor.


Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de 24 Şubat Perşembe günü gerçekleştirilecek muhteşem gala gecesinin sunuculuğunu Ece Üner ve Ceyhun Yılmaz üstlenecek. Ece Üner ve Ceyhun Yılmaz’ın eğlenceli sunumlarıyla başarılı yerel yönetimler, başarılı markalar ve isimler ödüllerine kavuşacak.


Türkiye’deki yerel yönetimlerin, başarılı markaların ve isimlerin ödül alacağı gecede Türk müziğinin güçlü sesi Ebru Yaşar en güzel şarkılarıyla davetlilere eğlenceli dakikalar yaşatacak. Aynı zamanda Loca Orkestrası da muhteşem sahne şovlarıyla geceye renk katacak.


Yılın en iyilerinin ödül alacağı Türkiye Kristal Şehir ve Başarı Ödül Töreni’nde ödüllerini alan başarılı isimler Ezgi Aşık ile kırmızı halıda yaptıkları hizmetleri, bölgelerine ve alanlarına katkılarını ve gelecek projelerini anlatacak.


54 görüntüleme0 yorum
bottom of page